Simbol grafic SI. Banner SI.
Date de contact - Uniunea Soroptimist Internaţional România
Prima pagină
Soroptimist Internaţional
Despre noi
Proiecte
Evenimente
Contacte
Cluburile uniunii
Clubul SI Arad
Clubul SI Braşov
Clubul SI Bucureşti
Clubul SI Cluj-Napoca
Clubul SI Craiova
Clubul SI Slatina
Clubul SI Târgovişte
Clubul SI Timişoara
BORDUL USIR 2018-2020

-Preşedintă: Laura-Eleonora Chițu c24laura@yahoo.com
-Preşedinta aleasă: Felicia-Mihaela Savu feliciasavu@yahoo.com
-Vicepreşedintă: Rodica-Eufrosina Curelea rcurelea@yahoo.com
-Vicepreşedintă: Florina Buta fbuta@yahoo.com
-Secretară: Maria-Monica Scridon monica.scridon@gmail.com
-Coordonator Advocacy: Madlen Serban madlen.serban@gmail.com
-Guvernatoare: Tatiana Dinulescu tatiana 31d@gmail.com
-Guvernatoare supleantă: Adriana Maria Rotaru adrianarotaru@yahoo.com
-Guvernatoare: Cosmina Munteanu cosmina_munteanu2014@yahoo.com
-Guvernatoare supleantă: Elisabeta Mihai betatabi@yahoo.com
-Trezorieră: Daniela Avramoiu buget@cjdolj.ro
-Administrator site: Gabriela-Xenia Trifan gabrielaxenia@yahoo.com
-Director de programe: Simona Florea floreasim@yahoo.com
-Asistent director de programe: Ana Covaci anacovaci1943@gmail.com
-Coordonator comisia de statut: Cristina Botez cribotez2005@yahoo.com
-Coordonator comisia de extensie: Victoria Ciucu victoriaciucu@yahoo.com
-Coordonator comisia financiara: Cristina-Elena Mehedințu cristina_mehedintu@yahoo.com
-Coordonator comisia de burse: Simona Florea floreasim@yahoo.com
poza
A GLOBAL VOICE FOR WOMEN
O VOCE PUTERNICA PENTRU FEMEI